O nás

Hlavní činností JSP jsou povrchové úpravy legovaných antikorozních ocelí.

Moření a pasivace, ponorem či postřikem, odmašťování dílů, tryskání balotinou, konzervace tryskaného povrchu. Všechny povrchové úpravy realizujeme v areálu naší společnosti ve městě Litovel u Olomouce.

Velký důraz klademe na kvalitu prováděných prací a zároveň na pružné plnění termínových potřeb našich zákazníků.

Doba dodání: směnný provoz na více pracovištích zaručuje velkou flexibilitu. Zhotovení povrchové úpravy z pravidla do 2 pracovních dnů, avšak zcela přesný termín vám určí na základě objemu a charakteru zakázky technolog dané povrchové úpravy.

K manipulaci používáme vysokozdvižné vozíky, největší o nosnosti 9.000kg

Manipulace při moření je zajištěna jeřáby o nosnosti 10.000kg

Čistota a kvalita každého výrobku je řízena výstupní kontrolou.

Na každém mořeném či tryskaném dílu probíhá kompletní (100%) kontrola kvality prováděné služby.

Balení dílů: každý výrobek se balí zvlášť, prokládá se lepenkou, zafixuje speciální páskou a obváže strečovou folií, tak aby nedošlo k deformaci, znečištění či poškrábání povrchu dílu při transportu a následné manipulaci, toto balení je zahrnuto v ceně povrchové úpravy, je možné provést i speciální balení dle požadavku zákazníka.

Výrobky dodané na povrchovou úpravu jsou vždy umístěny v zastřešeném prostoru.

Práce přípravy povrchu jsou prováděny dle ISO standardů, pracoviště jsou zabezpečovány dle požadavků ochrany životního prostředí a hygieny práce.

Jedná se o služby, kde je kladen velký důraz na kvalitu provedení s ohledem na životní prostředí a hygienu práce, vycházející z velmi kvalitních technologických celků a produktů tvořící požadovaný výsledek.

jspmetal.com

JSP METAL SERVICES MORAVA s.r.o. Javoříčská 542/6, 784 01 Litovel

office@jspmetal.com

+420 774 357 947

+420 774 920 919